Healthypharm – Ibuprofen HTP – 200 mg – 10 omhulde tabletten

1,09

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar en geneesmiddelen kunnen niet worden geretourneerd.

Op voorraad

Artikelnummer: 8714632073067 Categorie: Tag:

Beschrijving

Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.

Samenstelling:
Werkzame stoffen:  Elke omhulde tablet bevat 200 mg ibuprofen.
Hulpstoffen:  maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en
polyethyleenglycol 6000 (alleen in de 400 mg tablet).

Voor meer info over dit geneesmiddel kun je natuurlijk altijd terecht bij onze drogist van Medsense.

Bijsluiter

Download