Beschrijving
Deze pijnstiller bij migraine heeft een unieke samenstelling. Het combineert het effect van twee pijnstillers – acetylsalicylzuur en paracetamol – met cafeïne. Op die manier verlicht Excedrin de belangrijkste symptomen van migraine, te weten; hoofdpijn, misselijkheid en gevoeligheid voor licht en geluid. De cafeïne vergroot het effect van de andere werkzame stoffen.
Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar.
Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of een leeftijd ouder dan 70 jaar.
Samenstelling:
Werkzame stoffen: 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 65 mg cafeïne.
Hulpstoffen: Kern van de tablet: laag gesubstitueerd hydroxypropylcellulose, microkristallijne cellulose (E460),
stearinezuur.
Filmomhulling: hypromellose (E464), titaandioxide (E171), propyleenglycol, benzoëzuur (E210),
carnaubawas (E903).
Dosering
Volwassenen (18 jaar of ouder):
• Voor de behandeling van hoofdpijn:
Neem 1 tablet met een vol glas water in als de hoofdpijn opkomt. Indien nodig kunt u 4 tot 6 uur later nog 1 tablet innemen.
Neem bij ernstigere pijn 2 tabletten met een vol glas water in wanneer de hoofdpijn opkomt. Indien nodig kunt u 4 tot 6 uur later nog 1-2 tabletten innemen.
Gebruik dit middel niet langer dan 4 dagen voor hoofdpijn zonder uw arts te raadplegen.
• Voor de behandeling van migraine:
Neem 2 tabletten in met een vol glas water als de migrainesymptomen of migraine-aura opkomen. Zo nodig kunt u nog 2 tabletten innemen met 4 tot 6 uur tussen de innames
Gebruik niet meer dan 6 tabletten in 24 uur voor de behandeling van hoofdpijn of migraine. Dat komt overeen met 1500 mg acetylsalicylzuur, 1500 mg paracetamol en 390 mg cafeïne.
Wijze van gebruik
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering
Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Geneesmiddelen kunnen niet worden geretourneerd.